Skip to content

Autoservis AUTOLANC

Efektívne a so zárukou

Personál AUTOLANC vyrieši mechanickú alebo elektrikársku závadu efektívne, so zárukou a finančne výhodnejšie ako v autorizovanom servise. Sme moderný autoservis, ktorý ponúka nielen komplexnú starostlivosť o vozidlo, ale nezabúda ani na vás – nášho zákazníka. Počas opravy vozidla sa o vás postaráme, ponúkame príjemné posedenie s občerstvením v klimatizovanej miestnosti alebo v prípade dlhšej opravy vás odvezieme domov alebo do práce. Na kompletnú kontrolu vozidla sa jednoducho objednajte tu.

Vďaka zodpovednému prístupu, vybaveniu a kapacite autoservisu, kvalitnej práci a kvalifikovaným pracovníkom ponúkame najlepšiu alternatívu medzi autorizovaným a malým autoservisom.

Za viac ako 15 rokov skúseností vieme ponúknuť jednotlivcom aj veľkým spoločnostiam optimálne, ekonomicky výhodné riešenie pri dodržaní vysokej kvality práce. 

Čistota prostredia autoservisu, prijímacej kancelácie a preberacieho pracoviska s dielňou je pre nás esenciálna. Vozidlo je z prijímacej kancelárie prevzaté do servisu preberacím technikom. Zákazník može byť na požiadanie pri oprave vozidla pokiaľ do dovoľujú bezpečnostné predpisy. Pri preberaní opraveného vozidla je zákazníkovi k dispozícii zrozumiteľný a prehľadný zápis o oprave a samozrejmosťou je konzultácia vopred ak oprava presahuje odhadovaný limit. V prípade havarijnej udalosti nás čo najskôr kontaktujte, sme zmluvným partnerom viacerých poisťovní.

Sezónna bezpečnostná kontrola auta

Jarná sezónna prehliadka

Ponúkame jarnú sezónnu zimnú aj bezpečnostnú kontrolu pre bezpečnosť a optimálny výkon.

Pneumatiky, náboje a čapy
Prezutie na letné pneumatiky
Brzdový systém, kvapalina, hadice
Chladiaci systém, termostat
Výfukový systém a filtre
Batéria, jej stav a kapacita
Čistenie a plnenie klimatizácie
Kontrola povinnej výbavy

Zimná sezónna prehliadka

Zima prináša svoje vlastné problémy, od mrazivých teplôt na vlhkom povrchu, cestné úlomky a výmole. Príďte na sezónnu bezpečnostnú kontrolu, výmena pneumatík nestačí

Pneumatiky, náboje a čapy
Prezutie na zimné pneumatiky
Brzdový systém a rozvody
Výmena kvapalín, hadice
Kontrola batérie a zapaľovania
Vykurovací systém
Chladiaci systém, termostat
Batéria, jej stav a kapacita