Skip to content

Pneuservis

Predaj pneumatík

Ak sa nevyznáte v množstve technických informácií o pneumatikách – rozmeroch, dezénoch, nosnosti, rýchlostnej kategórii a ďalších, náš personál vám pneumatiky odprezentuje. Výhodou nákupu u nás je odborná inštalácia a správne hustenie a vyváženie kolies na počkanie.

Sezónne prezúvanie

Štandardné, overené pracovné postupy na modernom strojnom vybavení – demontáž, montáž, hustenie a vyváženie kolies, elektronické ventily. Doplnkovou službou je hustenie pneumatík inertným plynom pre vyššiu životnosť a nižší valivý odpor pneumatík.

Opravy pneumatík

Servisní mechanici odborne zvládnu všetky štandardné opravy pneumatík a kvalitný materiál zvýší vašu istotu a bezpečnosť pri jazde. V porovnaní s nákladmi na zakúpenie novej pneumatiky ušetríte bez toho, aby ste znížili úžitkové vlastnosti opraveného výrobku.

Mimosezónne skladovanie

Ďalšou doplnkovou službou pre našich zákazníkov je mimosezónne skladovanie kolies zákazníkov. Zabudnite na problémy s odvozom a dovozom pneumatík do servisu a s ich uskladnením. Očistené a odborne ošetrené vás budú čakať pripravené na nasledujúcu sezónu.

Ekologická likvidácia

V súlade so zákonom č. 79/2015 Z. z. o odpadoch ponúkame aj ekologickú likvidáciu opotrebovaných pneumatík. Zabezpečujeme preto aj bezplatný spätný zber opotrebovaných pneumatík počas otváracích hodín, bez ohľadu na nákup tovaru či služieb a značku.